طراحی منو کافه ترکیه ای Hookah Town

طراحی شده با شور و شوق

طراحی منو کافه ترکیه ای Hookah Town واقع در ازمیر، یک پروژه دو زبانه به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی که چالشی بزرگ و البته جذاب برای من بود.

طراحی منو اولین چیزی هست که وقتی وارد یک کافه یا رستوارن میشیم با دقت بهش نگاه میکنیم. جذابیت منو، وجود عکس آیتم هایی که میتونیم سفارش بدیم و اینکه با فضا همخوانی داشته باشه قطعا توی سفارش یا حتی دوباره رفتن به اون مکان تاثیر داره!

وجود قیمت مقابل هر آیتم منو، به راحتی مشتری در کافه یا رستوران شما کمک میکنه تا با خیال راحت تری بتونه انتخاب کنه. ممکنه این به ذهن بیاد که خب قیمت ها که همیشه ثابت نیست! پیشنهاد من به شما اینه که اولا سعی کنید تا جای ممکن قیمتهاتون رو صابت نگه دارید و با کوچکترین تکون بازار شما قیمت هاتونو تغییر ندید! شاید سود کمتری نسیبتون بشه ولی اعتماد مشتری رو بیشتر از قبل جلب خواهید کرد! پیشنهاد دوم هم اینکه تعداد کمتر یا متریال با قیمت مناسب تری برای چاپ منو استفاده کنید تا بتونید در صورت نیاز با خیال راحت قیمت هاتون رو به روز کنید.

برای طراحی منو کافه رستوران ترکیه ای Hookah Town هر دو صفحه رو به رو را به یک دسته بندی از آیتم ها اختصاص دادیم. که در مجموع دارای 44 صفحه داخلی، پر از تصاویر جذاب و اشتها برانگیز است که مشتری با وجود تعداد بالای صفحات از دیدن آن خسته نمی شود.